czwartek, 29 października 2015

Hallowen tuż, tuż w związku z tym stwierdziłam, że to doskonały moment, aby pokazać trochę nietypowe ciasto: Operacja laparoskopowa kolana.  Mam jakoś szczęście do takich medycznych zamówień. W poprzednim roku królował wyrostek robaczkowy  a i anatomiczne serce przytrafiło mi się robić. Udanych imprez halloweenowych!:)

tort operacja kolana

tort operacja kolana

 

tort operacja kolana

11:00, anahitka9
Link Komentarze (4) »
piątek, 09 października 2015

Za oknem zrobiło się już chłodnawo. Nadchodzi doskonały czas na robienie ciepłych sweterków, czapek i szalików na drutach. A jeśli ktoś lubi, może również  wydziergać sobie torcik;) Trzymajcie się ciepło w te jesienne wieczory:)

tort na drutach

tort na drutach14:53, anahitka9
Link Komentarze (5) »
środa, 15 lipca 2015

Pozostając w kocim klimacie: tort z różowym kotkiem HelloKitty. To juz drugi tort z tą bajkową postacią, pierwszy możecie zobaczyć TU.

TORT Hello Kitty

TORT Hello Kitty

TORT Hello Kitty

11:06, anahitka9
Link Komentarze (1) »
wtorek, 23 czerwca 2015

Coś dla miłośników kotów: śpiący, szary kotek z okazji 40 urodzin. Zrobiony na podobiznę jednego z pupili jubilata. Ciasto obłożone białą masą cukrową a następnie malowane barwinkami spożywczymi.

tort kotek

tort kotek

tort kotek

 

11:52, anahitka9
Link Komentarze (4) »
wtorek, 19 maja 2015

 Kwiatowy, wiosenny tort urodzinowy, chociaż doskonale nadaje sie też na inne okazje: jak przyjęcie komunijne czy imieniny. Delikatne kwiaty wykonane z masy cukrowej oraz kwiaty malowane bezpośrednio na torcie tworzą naprawdę uroczą dekorację.

Powracam po dłuższej przerwie z tortem w stylu angielskim i przez pewien okres takie torty będą się tu głownie pojawiać. Mam nadzieje, że za jakiś czas uda mi sie rozciągnąć dobę na tyle, aby powrócić do fotografowania i opisywania również innych ciast. Nadal będę się starała odpowiadać na wszelkie pytania w komentarzach:)

tort bialy z kwiatami

tort bialy z kwiatami

tort bialy z kwiatami

10:20, anahitka9
Link Komentarze (10) »
 
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 72Instagram

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

If you have any problems with the recipe or the translation don't hesitate to contact me via email caketimeblog@gmail.com or just add a comment

STRONA GŁÓWNA

Kopiowanie i rozpowszechnianie tekstów i zdjęć bez zgody autorki jest zabronione

PustaMiska - akcja charytatywna

my foodgawker gallery

Wykrywacz smaku - www.wykrywacz-smaku.pl - moja galeria

Durszlak.pl

Mikser Kulinarny - przepisy kulinarne i blogi